O nás

RP-TOOLS CZ

Jsme prodejci a dovozci kvalitní autoservisní techniky rakouské značky RP-TOOLS.

Chceme přinést našim zákazníkům v Čechách kvalitní zařízení a profesionální služby v oblasti autoservisní techniky. Náš pracovní tým je složen s několika odborníků se zkušenostmi v tomto oboru. Dlouholeté zkušenosti s montáží a servisů a poradenství v oboru autoservisní techniky z nás činí ideálního partnera pro naše zákazníky.

Naším cílem je dostat do autoservisů kvalitní autoservisní techniku a zachovat kontakt se zákazníkem formou pravidelných servisních prohlídek a péče o zařízení.


RP-TOOLS Austria


Máme mezinárodní pověst jako úspěšná a inovativní firma pro automobilový průmysl. Náš úspěch je založen na našich specifických zkušenostech s aplikací pokročilých technologií.

Naše vize
Vidíme sami sebe i v budoucnu jako rozhodující moderní společnost, která se potěší tváří v tvář novým výzvám a změnám. Naším cílem je dále rozvíjet naši společnost pomocí specifické produktové diferenciace v souvisejících oblastech, abychom zajistili dlouhodobou budoucnost společnosti.
Naše věc

Jako tým s našimi zaměstnanci jsme mezinárodně úspěšní v celé Evropě. Jsme hrdí na výkon, know-how a věrnost. Podporujeme výkon a kreativitu, požadujeme osobní odpovědnost a individuální iniciativu a vytváříme otevřený základ pro komunikaci.

Naše bezpečnostní podmínky
Berieme bezpečnost velmi vážně. Podporujeme a sledujeme to prostřednictvím školení, průběžných kontrol, dokumentace (protokolů) a náležitých instrukcí. Aktivně a plně plníme předpisy SCC v našich prostorách av našich produktech.

Naše výrobky
Vynikající kvalita a neustálé zdokonalování našich výrobků jsou zodpovědné za naši mezinárodní pozici díky rychlé implementaci inovativních nápadů pomocí nejmodernějších technologií. Považujeme konstantní odhodlání zajistit bezpečnost procesů, nulové chyby a spolehlivost na všech úrovních společnosti jako nedílnou součást naší práce.

Naši zákazníci
Komplexní poradenská služba a vysoce kvalitní řešení z nás činí privilegovaný partner pro naše zákazníky. Snažíme se spolehlivě zpracovávat naše příkazy v souladu s nejmodernějším a ekonomicky nejúspěšnějším způsobem, přičemž přihlédneme k zásadám bezpečnosti a životního prostředí.

Náš úspěch
Naším cílem je dosáhnout vynikajících výsledků. Normy konkurenčního mezinárodního průmyslu jsou naší referenční hodnotou. Vidíme zisk jako předpoklad pro zajištění trvalé existence a dlouhodobého rozvoje naší společnosti.

Naše kvalita
Vezmeme přání a náskok našich zákazníků vážně. Naše výrobky jsou vyráběny s maximální péčí a přesností. Kontrola kvality a zlepšování kvality jsou určeny k tomu, aby vedly současné inovace. Zajišťujeme profesionální výsledky na nejvyšší úrovni prostřednictvím cílených vzdělávacích programů a vlastních učebních seminářů.